» Przestrzeń dla projektantów | Arkada Galeria Wnętrz

Przestrzeń dla projektantów

W Galerii Wnętrz ARKADA w Bydgoszczy powstało pierwsze w mieście otwarte biuro dla projektantów i architektów wnętrz.

Znajdująca się na I piętrze Otwarta Przestrzeń Projektowa powstała w odpowiedzi na potrzeby bydgoskich architektów i projektantów. Ma umożliwić spotkania z klientami na neutralnym gruncie i jest dostępna w godzinach otwarcia Galerii (tj. pon-pt 10-19, sob 10-17). Korzystanie z Przestrzeni jest bezpłatne.

Pomieszczenie wyposażone jest w stół do pracy z 6 krzesłami i smart TV. To idealne miejsce dla tzw. freelancerów, którzy nie posiadają swojego studia, a chcą spotkać się z klientem w dogodnych warunkach lub projektantów, którzy mają swoje studio, ale nasza Przestrzeń jest po prostu bliżej klienta.

Profesjonalni kreatorzy wnętrz sami też muszą podążać za trendami, a co za tym idzie – systematycznie odświeżać i remontować własne studia. Niestety niewiele jest osób, które mogą sobie wtedy pozwolić na przerwę w spotkaniach. W odpowiedzi na tego typu zapotrzebowanie, Galeria Wnętrz ARKADA udostępnia miejsce odpowiednie do pracy i spotkań z klientami.

Dostępne w Galerii Wnętrz salony i sklepy chętnie udostępnią Państwu swoje katalogi lub wzorniki poszczególnych materiałów i produktów. Prezentowane projekty nabiorą więc wymiaru rzeczywistego.

Podczas otwarcia odbyły się tu mini-szkolenia dla projektantów – w przypadku chęci zorganizowania takiego pokazu, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Regulamin korzystania z Przestrzeni dla Projektantów znajduje się tutaj: [link]